Vyrazíte letos se svým autem na závodní okruh?

V této anketě jste již hlasoval.

Auta
Na autosalonu v Šanghaji bude představena první moderní elektrická Škoda. Tedy, nepočítáme testovací elektrickou Octavii, která jezdila před několika lety. Tohle je úplně nový model, který vzniká na koncernové platformě MEB, určené výhradně pro elektrické vozy. Zajímav... (Pokračování...)
Auta
Volkswagen Arteon je především duchovním nástupcem modelu CC. Základní techniku tak opět sdílí s Passatem, v tomto případě tedy platformu MQB s motory vpředu napříč a pohonem předních kol. Zajímavé ale je, že toto luxusnější a lépe vybavené provedení vlastně bude prozat... (Pokračování...)
Auta
Ostrých malých hatchbacků není nikdy dost a Toyota teď přichází do poměrně našlapaného segmentu s vlastním přírůstkem. Ačkoli se recept může zdát úplně stejný jako u ostatních výrobců, přece jen tu jsou drobné odlišnosti. Ostrá Toyota Yaris se jmenuje GRMN, což znamená... (Pokračování...)
Auta
Možná jste zaznamenali, že Audi před několika měsíci představilo koncept hybridního SUV Q8. Audi Q8 sport concept je dalším příběhem na podobné téma, který kombinuje šestiválec 3.0 TFSI s elektrickým kompresorem a elektromotory. Automobilka na něm chce ukázat, jak snadno lze snížit reálnou... (Pokračování...)
Auta
Honda neváhala na autosalonu v Ženevě představit také provedení Type R již desáté generace modelu Civic. Proti současnému Civicu Type R se základní recept nemění, pod kapotou pracuje pořád přeplňovaný dvoulitr VTEC a přes šestistupňovou přímo řazenou převodovku pohání přední kola. Podle... (Pokračování...)
Auta
Jednou z poměrně zásadních ženevských novinek bylo Audi RS 5. Po modernizaci běžné modelové řady a dokonce i verze S5 bylo jen otázkou času, kdy dorazí vrcholné provedení RS konkurující Mercedesu-AMG C 63 nebo BMW M4. Mezigenerační snížení hmotnosti ze 1715 na 1655 kg určitě přivítají... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Společnost CARTec motor představila v Brně v pátek 2.6. nejočekávanější model poslední doby, nový Range Rover Velar, prémiové značky Land...
Na večerní party nenechal odhalený vůz nikoho na pochybách, že se jedná o převratný model v mnoha...
V pořadí čtvrtý ročník motoristické slavnosti Legendy je doslova za dveřmi, a proto jsme se potkali s jejich zakladatelem Luborem Kosem,...
Podtitulem letošních Legend je italský design, co konkrétně od toho mají návštěvní...
Česká automobilka připravuje elektrické kupé-SUV. První náznak nového modelu vidíme na konceptu Vision E.
Na autosalonu v Šanghaji bude představena první moderní elektrická Škoda. Tedy, nepočítáme...
Zvětšený a luxusnější nástupce modelu CC je vlastně i prozatímní náhrada za Phaeton.
Volkswagen Arteon je především duchovním nástupcem modelu CC. Základní techniku tak opět sd...
Toyota posílá na trh docela zajímavý ostrý Yaris. Má podpořit snažení značky ve WRC.
Ostrých malých hatchbacků není nikdy dost a Toyota teď přichází do poměrně našlapaného...
Skrývá se v něm sice hybridní pohon, ale tohle SUV má 476 koní a upaluje 274 km/h.
Možná jste zaznamenali, že Audi před několika měsíci představilo koncept hybridního SUV Q8. Audi Q8 sport concept je...
Ostrý Civic desáté generace si ponechává dvoulitr s turbem a vrací se k nezávislému zavěšení vzadu.
Honda neváhala na autosalonu v Ženevě představit také provedení Type R již desáté generace modelu Civic...