Vyrazíte letos se svým autem na závodní okruh?

V této anketě jste již hlasoval.

Auta
Pokud vám přišel nový americký supersport Ford GT málo extrémní a zbytečně moc zaměřený na pohodlí, luxus a každodenní použitelnost, kupte si ostrou odlehčenou vyrámovanou verzi Competition Series. Jedná se o odlehčený speciál, který přišel o všechny komfortní a rozmazluj... (Pokračování...)
Auta
Dávno už neplatí, že by byl hybrid symbolem pomalé a nudné jízdy na spotřebu. Nová hybridní Panamera Turbo S E-Hybrid je totiž aktuálně nejvýkonnější sériově vyráběné Porsche. Dvěma turbodmychadly přeplňovaný V8 má výkon 550 koní, elektromotor dalších 163 kon... (Pokračování...)
Auta
Exkluzivní supersport Pagani Huayra už pět let vyvolává rozruch, kdekoli se objeví. Všechny ostatní supersporty vedle něj působí stejně všedně jako Octavia v kombíku s dieselem. Nyní se do rodiny těchto mimořádně vzácných aut přidává i dlouho očekávaná Huayra Roadster, o kter... (Pokračování...)
Auta
Automobilka Ferrari slaví 70 let existence a nový vrcholný dvanáctiválcový model je jen jedním z několika zajímavých vozů, které letos uvidíme. Novinka se jmenuje 812 Superfast a vlastně nahrazuje Ferrari F12berlinetta a F12tdf. Vzhled má připomínat legendární Ferrari 365 GTB4 z roku 1969. Z... (Pokračování...)
Auta
Chevrolet připravil pro Camaro speciální paket 1LE orientovaný především na tu klientelu, která se svým autem ráda vyrazí na závodní okruh. Můžete ho mít na jakoukoli verzi Camara včetně základního šestiválce (v USA), ale asi nejlépe to celé vynikne na vrcholné... (Pokračování...)
Auta
V 90. letech byl ráfek Rally Racing zářivou ikonou a obouvaly jej všechny přední týmy soutěžící v mistrovství světa v rallye, Carlos Sainz se na nich roku 1990 stal šampionem. Nadčasový a nezaměnitelný design nyní italský výrobce vrací zpět do své nabídky, byť lehce upraven... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Odlehčený okruhový speciál nemá dokonce ani rádio. Ale kdo by poslouchal něco jiného než motor?
Pokud vám přišel nový americký supersport Ford GT málo extrémní a zbytečně moc zaměřen...
Nejvýkonnější sériové Porsche současnosti je Panamera a ještě hybrid? Co se to děje?
Dávno už neplatí, že by byl hybrid symbolem pomalé a nudné jízdy na spotřebu. Nová hybridn...
Nemusíte snít ani šetřit. Tento úchvatný roadster za neskromných 75 milionů korun je už totiž beznadějně vyprodaný.
Exkluzivní supersport Pagani Huayra už pět let vyvolává rozruch, kdekoli se objeví. Všechny ostatn...
Ulovte testovací jezdce časopisu SPEED a vyhrajte vstupenky do kina!
Samolepkou TESTOVÁNO PRO SPEED jsou nyní označeni naši testovací jezdci. Vyfoťte některého z nich v akci...
Seznamte se s nejvýkonnějším nehybridním atmosférickým a vpředu umístěným dvanáctiválcem historie. Je to také rozlučka s klasickou koncepcí.
Automobilka Ferrari slaví 70 let existence a nový vrcholný dvanáctiválcový model je jen jedn...
Příplatkový paket udělá z Chevroletu Camaro ostřejší okruhový nástroj. O komfortní výbavu ale nepřijde.
Chevrolet připravil pro Camaro speciální paket 1LE orientovaný především na tu klientelu, která...
Pamatujete si disky na soutěžních Lanciích Delta HF Integrale nebo Toyotách Celica GT4? OZ Racing je vrací zpátky na scénu!
V 90. letech byl ráfek Rally Racing zářivou ikonou a obouvaly jej všechny přední týmy soutěžíc...