Vyrazíte letos se svým autem na závodní okruh?

V této anketě jste již hlasoval.

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Jaguar představí koncept Future-Type, který má naznačovat vizi mobility pro rok 2040 a dál.
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani...
Francouzská automobilka přiveze do Frankfurtu další kompaktní SUV, kterých je trh doslova přeplněný a občas už je těžké je od sebe i...
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi...
Se zajímavým konceptem elektrického „kombi“ shooting brake v konfiguraci 2+2 přišla nově založená britská startupová společnost Alcraft.
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se v...
Již trochu stárnoucí japonské kupé prodělalo další facelift. Už je na trhu skoro deset let a značně přesluhuje svůj obvyklý životní cyklus...
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3...
Na nových vozech Audi už neuvidíme klasické koncernové značení motorů jako například 3.0 TDI, 4.0 TFSI a podobně, ale pouze číselné...
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive z...
Elektromobil BMW i3 má za sebou facelift a vedle nových barev a úprav designu, aby i3 nepůsobila jako tak úzká a vysoká, jsme se dočkali...
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 kon...
Audi rozšířilo nabídku ekologických modelů g-tron, které využívají jako hlavní palivo stlačený zemní plyn CNG.
Ačkoli se Audi ohání hlavně tím, že je provoz jeho plynových aut „uhlíkově neutráln...