Crash

Nejnovější články Crash

Crash
Taková hrůza! Řítící se vlak, auto zaparkované na železničním přejezdu, brzdy, náraz, křik a pláč malých dětí. Tato bouračka se stala poblíž zoo v Houstonu v Texasu. Nějaký pitomec nechal Hondu Accord na přejezdu pro miniaturní vláček, který patří k nejoblíbenějším místním atrakcím. Vláček neměl dost času, aby zastavil, takže nabral... (Pokračování...)
Crash
Tohle musela být pěkně ošklivá nehoda. Pracovník přepravní společnosti v Birminghamu v americkém státě Alabama se rozhodl trochu se projet, ve zhruba 225 km/h ztratil kontrolu nad autem a narazil do sloupu. Auto se rozpadlo na dva kusy, řidič je údajně v komatu a pasažér utrpěl těžká zranění. Je zajímavé, že kabina je vlastně netknutá, ke zraněním tedy muselo dojít čistě silou n... (Pokračování...)
Crash
Tyto fotky by mohly pořádně zamíchat vašimi představami o tom, která auta jsou bezpečná. Řidoč tohoto Mercedesu třídy S se musel v Yosemitském národním parku vyhnout protijedoucímu autu, přičemž vyjel mimo silnici. Následoval pád do 120 metrů hluboké propasti, při kterém auto utrpělo dost závažné poškození. Řidiči se nic nestalo, šlo o policistu s patná... (Pokračování...)
Crash
Řidič tohoto (nyní už) dvoudílného Lamborghini Aventador měl velké štěstí. Do cesty mu přes stopku najelo jiné auto a při výhýbacím manévru naboural. Výsledek? Auto je na dva kusy, které asi jen tak někdo neslepí. Naštěstí se mu nic nestalo, ochranná karbonová vana zafungovala na jedničku... (Pokračování...) (Pokračování...)
Crash
... bolet nejen peněženku izraelského řidiče, který svou rudou pýchu poslal ve vysoké rychlost na onen svět. Příčinou prý byla vysoká rychlost a nedostatečná pozornost při řízení. I když bouračka vypadá brutálně, řidič byl jen lehce zraněn a propuštěn z nemocnice, do které byl po nehodě převezen. Ale Ferrari to asi tak snadno nerozchodí... (Pokračování...) (Pokračování...)
Crash
S autem za třicet a víc milionů by někteří majitelé možná raději nevyjeli na silnice - přesně z tohoto důvodu. V New Yorku to odskákal krémový Veyron se saudskou značkou, do kterého lehce šťouchl náklaďák. Výsledek? Rozpáraný přední blatník. Nehoda sice nevypadá vážně, ale kolik asi musí stát oprava takového Bugatti? (Pokračování...) (Pokračování...)
Crash
Tak to je velká smůla. Černé dvanáctiválcové Ferrari F12berlinetta mělo najeto zhruba sto kilometrů, když v Dubaji dostalo ošklivou ránu na zadek. Na fotkách z tamního vrakoviště se můžete podívat, jak vypadá pod utrženou kapotáží. Zaujalo nás to extrémně úzké zadní kolo, že by to normální ráfek odskákal a toto byla rezerva? Co si mysl... (Pokračování...)
Crash
Tohle je další ukázka italského temperamentu - na Floridě shořelo Ferrari F430. Stalo se tak zhruba po patnácti minutách po zaparkování, plameny spatřila servírka z restaurace Hooters a majitel podle svědků nebyl příliš vykolejený - prý se skoro smál. V autě naštěstí nikdo nebyl a nedošlo k žádnému zranění. (Pokračování...) (Pokračování...)
Crash
Řidič jednoho z pouhých osmi Jaguarů F-Type, dodaných do Belgie, si při jízdě po dálnici E313 všiml nespecifikovaného defektu. Zastavil, vystoupil a v tu chvíli auto vzplálo. Než přijeli hasiči, auto kompletně shořelo. Nikdo naštěstí nebyl zraněn a zbytky auta prověří expert Jaguaru vyslaný z Británie, aby prověřil, co bylo příčinou požáru. S vtipy o tom, že si Jaguar bere příklad z... (Pokračování...)
Crash
Ze zabijáckého Lamborghini Murciélago bude jednou raritka - spousta z 4099 kusů shořela nebo skončila na kaši kvůli příliš horlivým majitelům. Tento pilot je v tom však nevinně, do cesty mu vjelo jiné auto a on při reakci ztratil kontrolu nad svým supersportem. Stalo se v belgickém Oostende... Chudák auto! (Pokračování...) (Pokračování...)
Crash
Vstřikování oxidu dusného je způsob, jakým si můžete krátkodobě pomoci k vyššímu výkonu vašeho auta - to ví každý, kdo viděl film Rychle a Zběsile. Bomby s plynem potřebují opatrné zacházení a hlavně správnou teplotu, nesmí se přehřát. Proto mají bezpečnostní ventily, které upouštějí nebezpečně vysoký tlak. Majiteli tohoto... (Pokračování...)
Crash
Pěkně hnusná bouračka, že? Polský řidič Audi S8 narazil ve vysoké rychlosti do stromu, auto se roztrhlo na dva kusy, z nichž jeden skončil v nedalekém době. Poukázka na onen svět, říkáme my. Ale při řidiči stáli všichni svatí, protože tuhle brutální nehodu přežil. Obyvatelům domu se také nic nestalo. Pozorně se podívejte na fotky auta v galerii, tohle je naprostý zázrak! (Pokračování... (Pokračování...)
Crash
Co se taky může stát, když řídíte 600koňovou zadokolku na nejtěžším okruhu na světě...
Milujeme Nordschlife. A pro GT2 máme slabost, i když z ní máme patřičný respekt. A o to víc nás dostaly fotky a video, které se objevilo na stránkách bridgetogantry.com Řidič nezvládl svoje auto v úseku kterému se říká Flugplatz. Rychlý nájezd, horizont a pak pravá zatáčka. Když najedete příliš rychle, budete brzdit ve vzduchu, nebo přistanete se... (Pokračování...)
Crash
Smutné fotky zapomenutých supersportů v Arabských Emirátech.
Zatímco zbytek světa slintá po luxusních vozech, tak v Dubaji mají opačný problém. Během finanční krize v letech 2009 až 2011 čelilo tohle umělé velkoměsto podobné ekonomické recesi jako zbytek světa. Bohatí lidé, kteří měli svoje peníze v odvětvích jako jsou reality a bankovnictví, přišli zde dne na den o miliardy a nezvládali splácet obrovské půjčky. Vět... (Pokračování...)