Na prodej: Nové LaFerrari za 64 milionů

Čtěte více: Auta
Vydáno: 3. 1. 2014  /   Aktualizováno: 3. 1. 2014
Na prodej: Nové LaFerrari za 64 milionů
Čtěte více: na prodej, laferrari

Vůbec první vyrobený kus se objevil v dealerství SEMCO v německém Mnichově. Má najeto 200 kilometrů a zdá se, že to skutečně není nějaká replika, postavená ze staré Toyoty MR2. Za nový supersport s 963 koni zaplatíte u Ferrari okolo 1,3 milionu Euro, tenhle lehce jetý kousek se však prodává za 2,38 milionu Euro. Máte zájem?

Auta
V 90. letech byl ráfek Rally Racing zářivou ikonou a obouvaly jej všechny přední týmy soutěžící v mistrovství světa v rallye, Carlos Sainz se na nich roku 1990 stal šampionem. Nadčasový a nezaměnitelný design nyní italský výrobce vrací zpět do své nabídky, byť lehce upraven... (Pokračování...)
Auta
Na úvod jedna dobrá zpráva. I přes to, že se jedná o koncept autonomního vozu, tedy takového, který se dovede řídit úplně sám, počítá Peugeot s tím, že si své auto budete chtít občas řídit sami. Koncept Peugeot Instinct je tak vlastně vize toho, jak by mohlo podobně koncipované... (Pokračování...)
Auta
Stejně jako ostatní vozy značky DS se i nové SUV DS 7 Crossback snaží vyvolat dojem, že s konzumními modely Citroënu nemá nic společného. Případní zájemci se mohou dokonce těšit i na plug-in hybridní systém s přeplňovanou zážehovou „jedna-šestkou“ o výkonu 200 koní a... (Pokračování...)
Auta
Jméno Eclipse se naposledy na Mitsubishi objevilo v roce 2011, kdy skončila výroba čtvrté generace slavného kupé. Ačkoli to nebyl vyhraněný sporťák, od roku 1989 bylo prodáno okolo 1,4 milionu kusů. Proslavilo se i díky prvnímu filmu ze série Rychle a zběsile. Nyní se slavné jméno vrací na SUV... (Pokračování...)
Auta
Renault konečně odhalil produkční verzi dlouho slibovaného sporťáku Alpine A110, s nímž vzpomíná na legendární kupé s motorem vzadu ze 60. a 70. let. Novinka ale není jen designová připomínka, i ona má motor vzadu za kabinou a vypadá to, že se tu tvoří nová konkurence pro Porsche Cayman... (Pokračování...)
Auta
Bentley představilo speciální „paket“ Mulliner, který posune dojem z kvality, hodnoty a luxusu interiéru nového SUV Bentayga na úplně jinou úroveň. Obyčejná Bentayga bude najednou vedle Mullineru vypadat jako Fabia Junior. Dostanete exkluzivní čalounění sedadel a dekory do interiéru prakticky z jaké... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Pilot stáje Ferrari v nástupci teď už legendárního Enza? To bude hodně rychlé setkání......
Nástupce Ferrari Enzo se i po oficiálním představení stále prohání po testovacím...
Naše dnešní spirála absurdit začíná chytat setrvačnost - měli jsme tu podsvícenou hvězdu...
Záběry ze zákulisí z natáčení oficiálního videa s LaFerrari můžou být hodně zaj...
Maserati MC12
Maserati
Superrychlé Maserati má vyjet v roce 2015. Vzdá se hybridních technologií LaFerrari a vsadí na konvenční pohon.
Podle nejnovějších informací britského magazínu CAR má Maserati v plánu nové...
Taky na to koukáme jako husa do flašky - tahle divná bugina byla původně sporťák ze Stuttgartu, šestiv...
McLaren P1
Ceny McLarenu P1 a LaFerrari se sice pohybují v řádu desítek milionů korun, ale zákazníci přesto berou výrobce útokem.
Podle důvěrných informací britského Autocaru se výrobci nejnovějších hyperaut v žádn...