Na prodej: Nové LaFerrari za 64 milionů

Čtěte více: Auta
Vydáno: 3. 1. 2014  /   Aktualizováno: 3. 1. 2014
Na prodej: Nové LaFerrari za 64 milionů
Čtěte více: na prodej, laferrari

Vůbec první vyrobený kus se objevil v dealerství SEMCO v německém Mnichově. Má najeto 200 kilometrů a zdá se, že to skutečně není nějaká replika, postavená ze staré Toyoty MR2. Za nový supersport s 963 koni zaplatíte u Ferrari okolo 1,3 milionu Euro, tenhle lehce jetý kousek se však prodává za 2,38 milionu Euro. Máte zájem?

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Pilot stáje Ferrari v nástupci teď už legendárního Enza? To bude hodně rychlé setkání......
Nástupce Ferrari Enzo se i po oficiálním představení stále prohání po testovacím...
Naše dnešní spirála absurdit začíná chytat setrvačnost - měli jsme tu podsvícenou hvězdu...
Záběry ze zákulisí z natáčení oficiálního videa s LaFerrari můžou být hodně zaj...
Maserati MC12
Maserati
Superrychlé Maserati má vyjet v roce 2015. Vzdá se hybridních technologií LaFerrari a vsadí na konvenční pohon.
Podle nejnovějších informací britského magazínu CAR má Maserati v plánu nové...
Taky na to koukáme jako husa do flašky - tahle divná bugina byla původně sporťák ze Stuttgartu, šestiv...
McLaren P1
Ceny McLarenu P1 a LaFerrari se sice pohybují v řádu desítek milionů korun, ale zákazníci přesto berou výrobce útokem.
Podle důvěrných informací britského Autocaru se výrobci nejnovějších hyperaut v žádn...