Na prodej: Nové LaFerrari za 64 milionů

Čtěte více: Auta
Vydáno: 3. 1. 2014  /   Aktualizováno: 3. 1. 2014
Na prodej: Nové LaFerrari za 64 milionů
Čtěte více: na prodej, laferrari

Vůbec první vyrobený kus se objevil v dealerství SEMCO v německém Mnichově. Má najeto 200 kilometrů a zdá se, že to skutečně není nějaká replika, postavená ze staré Toyoty MR2. Za nový supersport s 963 koni zaplatíte u Ferrari okolo 1,3 milionu Euro, tenhle lehce jetý kousek se však prodává za 2,38 milionu Euro. Máte zájem?

Auta
Nová edice je právě jachtami inspirována. Na první pohled se sice jedná o Bentley Continental GT Convertible v jiné barvě a na nových 21" kolech, ale největší pozornost byla věnována detailům a použitým materiálům. Například stahovací střecha je modrá, nechybí modrá linka na... (Pokračování...)
Auta
Sébastien Loeb už před časem Citroënu svou pomoc při vývoji nabízel, ale teprve až nyní tým uznal, že by asi stálo za to nechat Loeba do auta posadit a získat jeho zpětnou vazbu. „Nemůžu se dočkat, až se vrátím do vozu WRC a okusím, jak se tato disciplína technologicky změnila. Rallye je stále moje v... (Pokračování...)
Auta
Jaguar XJ určitě velmi dobře znáte. Nyní britská automobilka vypustila do světa speciální verzi XJR575, která je jen tak mimochodem historicky nejrychlejším produkčním Jaguarem XJ. Umí totiž jet rychlostí 300 km/h. Jak označení napovídá, kompresorem přeplňovaný pětilitrový V8 XJR byl... (Pokračování...)
Auta
Loni až do závěrečné jízdy bojoval Patrik Hájek o titul evropského šampiona, aby nakonec skončil těsně pod vrcholem. S letošní čtyřdílnou sezónou se tovární pilot Kosmicu rozloučil vítězstvím v posledním závodě ve švédském Kristianstadu a v konečném zú... (Pokračování...)
Auta
Šestiválec v Mercedesu S 450 disponuje výkonem 367 koní a točivým momentem 500 Nm. Kompaktní elektromotor má výkon pouhých 22 koní, ale velký točivý moment 250 Nm. Také verze S 500 už je dnes poháněna pouze šestiválcem spolupracujícím s elektromotorem. Hybridní... (Pokračování...)
Auta
Vývoj vozu pro mistrovství světa vytrvalostních závodů postoupil do další fáze a po rolloutu, který se odehrál 1. července v areálu BMW v Dingolfingu, tým vyrazil v půlce července na Lausitzring k prvnímu testu M8 GTE. Za volantem maskovaného vozu se střídali tovární piloti Martin... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Pilot stáje Ferrari v nástupci teď už legendárního Enza? To bude hodně rychlé setkání......
Nástupce Ferrari Enzo se i po oficiálním představení stále prohání po testovacím...
Naše dnešní spirála absurdit začíná chytat setrvačnost - měli jsme tu podsvícenou hvězdu...
Záběry ze zákulisí z natáčení oficiálního videa s LaFerrari můžou být hodně zaj...
Maserati MC12
Maserati
Superrychlé Maserati má vyjet v roce 2015. Vzdá se hybridních technologií LaFerrari a vsadí na konvenční pohon.
Podle nejnovějších informací britského magazínu CAR má Maserati v plánu nové...
Taky na to koukáme jako husa do flašky - tahle divná bugina byla původně sporťák ze Stuttgartu, šestiv...
McLaren P1
Ceny McLarenu P1 a LaFerrari se sice pohybují v řádu desítek milionů korun, ale zákazníci přesto berou výrobce útokem.
Podle důvěrných informací britského Autocaru se výrobci nejnovějších hyperaut v žádn...