Peugeot Total Trophy: Nový pohár české rallye

Vydáno: 20. 3. 2017  /   Aktualizováno: 20. 3. 2017
Peugeot Total Trophy: Nový pohár české rallye
Českou rallye scénu pro letošek obohatil nový pohár, vypsaný pro posádky Peugeotů 208 R2.

Značkové poháry jsou osvědčený recept na kvalitní a zároveň finančně relativně dostupné závodění nejen na okruhu, ale také v automobilových soutěžích, stačí se podívat na Opel Adam Cup. Pokud ale chcete o něco lepší závodní auto, nově se u nás nabízí účast v Peugeot Total Trophy, kterou bude zastřešovat zkušený Gekon Racing. Závodním náčiním budou velice oblíbené Peugeoty 208 R2, startovné pro posádku činí 1200 eur a je v něm mimo jiné zahrnuto oblečení pro pilota a spolujezdce, VIP zázemí v servisní zóně, výhodnější ceny pneumatik Pirelli a další bonusy. Pro čtyři nejúspěšnější posádky jsou pak připraveny finanční a věcné ceny, hlavní cenou je voucher na nákup náhradních dílů Peugeot v hodnotě 5000 eur.

Kalendář Peugeot Total Trophy 2017
24.–26. 3. Valašská Rallye
19.–20. 5. Rallye Český Krumlov
16.–17. 6. Rallye Hustopeče