TopGear je anglický časopis, ale loajalita jde stranou!

Čtěte více: Blogy
Vydáno: 16. 9. 2011  /   Aktualizováno: 16. 9. 2011
TopGear je anglický časopis, ale loajalita jde stranou!
Vždycky jsem redaktory TG podezíral, že až moc fandí autům z UK. Teď už si to nemyslím...
Čtěte více: Ferrari, McLaren, Ariel, atom

Psát o tom, že je TopGear perfektní je jako házet hrách na zeď. A teď mě opravdu rozsekalo poslední číslo. Už několikrát jsem s přáteli řešil otázku jak moc jsou angličtí redaktoři podujatí a loajální ke všemu co je z ostrovů, a to nepřímo potvrdil i váš čtenář, bývalý majitel Arielu Atom v minulých dopisech. Proto mě upřímně překvapilo, že Ferrari 458 Italia porazila McLaren, o kterém jsme si všichni mysleli, že to bude ten největší zázrak. A přestože nikdo nepochybuje o tom, že je to rychlé auto, tak je jasné, že mu něco chybí. A to něco, to je kouzlo osobnosti, duše, chcete-li. V době tak ukrutných výkonů a schopností hraje možná víc roli přitažlivost než kdy dřív, takový ten pocit, kdy vám naskočí husí kůže. Proto jsem prodal rok starou novou osmiválcovou M3 a koupil si mimořádně zachovalou E46 a na běžné ježdění začal používat dříve manželčino Discovery. Jde o to, že se na svezení musím těšit. A jestli v novinářích TopGearu tohle McLaren neuměl vyvolat, pak je to na pováženou.
Ještě jednou smékám před TopGearem, je to takové moje soukromá závislost.

Ať se vám daří,
Jiří K.

Blogy
Na večerní party nenechal odhalený vůz nikoho na pochybách, že se jedná o převratný model v mnoha směrech, vyplňující místo mezi Range Roverem Evoque a Range Roverem Sport. Značka Land Rover tak zacílila na nový segment zákazníků. Základní cena vozu startuje na 1 559 569,- Kč. Přestože... (Pokračování...)
Blogy
Podtitulem letošních Legend je italský design, co konkrétně od toho mají návštěvníci čekat? Chystáme prezentaci pěti hlavních italských designerských studií a jejich prací, abychom návštěvníkům ukázali, která auta pro které automobilky připravila. Např... (Pokračování...)
Blogy
Samolepkou TESTOVÁNO PRO SPEED jsou nyní označeni naši testovací jezdci. Vyfoťte některého z nich v akci, fotku nahrajte do komentářů na Facebooku Speedu a my nejlepší fotografii odměníme volným voucherem do kina pro dva. (Pokračování...)
Blogy
Blogy
Jak statistiky celý rok naznačovaly, nejsilnějšími třemi značkami českého trhu za uplynulých 12 měsíců jsou Škoda, Hyundai a Volkswagen. Dle údajů společnosti Médea Research prodala Škoda 78 765 vozů, za ní následují Hyundai s 20 496 vozy a Volkswagen, kterému se podařilo prodat 16 982 vozů. Na dal... (Pokračování...)
Hyundai
Blogy
Stačí jen, abyste vytvořili maximálně 3 minuty dlouhý klip zaměřený na přednosti vozů Hyundai, vyplnili soutěžní formulář a pak už jen doufali, že se váš příspěvek bude líbit porotě. Důležitá je nejen kvalita recenze, ale také originalita. Přihlásit do soutěže můžete i více příspěvků, abyste... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Do Ferrari 458 Speciale, F12 Berlinetta a LaFerrari si teď můžete objednat tuto telemetrii, která analyzuje vaši jízdu...
Chvilku nám trvalo zaostřit zrak, než jsme zjistili, že toto Ferrari 458 Italia není tak úplně originál. Ale...
Tak to je velká smůla. Černé dvanáctiválcové Ferrari F12berlinetta mělo najeto zhruba sto kilometrů,...
Tohle je další ukázka italského temperamentu - na Floridě shořelo Ferrari F430. Stalo se tak zhruba po patn...
Videa z kanálu TaxTheRich ukazují, jak si můžete užít se superauty za hooodně milionů. Měli jsme tu přetahovanou dvou...
Schumi zřejmě udělal pořádný úklid ve své garáži a zbavil se několika nepotřebných krámů....
Pořídit si Ferrari je pro většinu smrtelníků jen vzálený sen. Takže se někteří cyhtráci...