Ferrari vs. Mclaren - krutá pravda

Čtěte více: Blogy
Vydáno: 19. 9. 2011  /   Aktualizováno: 19. 9. 2011
Ferrari vs. Mclaren - krutá pravda

Chtěl jsem vám poděkovat za poslední skvělé číslo Speedu. Ten srovnávací test byl absolutně úžasný a četl jsem ho pro jistotu dvakrát - napoprvé jedním dechem a pak ještě jednou poctivě.
A taky reaguji na blog co tu byl minulý týden... Napřed se to tedy stalo v jedné redakci a pak i v druhé, verdikt testu Ferrari vs. Mclaren dopadl jinak než bych si kdy myslel...
Opravdu totiž nechápu, že Ferrari dokázalo porazit McLaren, zvlášť když ho měl Mac jako srovnávací auto. Myslel jsem si, že ho prostě dokážou postavit tak, aby bylo lepší ve všech směrech. A ona mu nakonec možná škodí až ta dokonalost... Ví, o čem mluvím, mám 911 Turbo. Koupil jsem ho s tím, že je to nejrychlejší auto v reálném světě. Dodnes toho nelituju, co do rychlosti je to někde na hranici absolutně, ale když jsem se svezl s GT3, pochopil jsem o čem píšete. A něco podobného jsem cítil i v ještě výrazně levnějším Caymanu S. Rychlost fakt není všechno. Uvidím, co ještě zaparkuju v garáži, je vtipné, že zatímco jsem dřív s Turbem jezdil denně, teď používám spíš Range Rover nebo Scirocco mojí přítelkyně. Jsou pohodlnější.
Nicméně zpátky k tomu testu a k McLarenu. Netušíte, jestli si ho někdo v ČR objednal? Docela rád bych ho někde potkal face to face, ideálně na okruhu. Hlásím se hned se svým autem do srovnávacího testu!
Ať se vám daří, těším se na příští číslo.
J.H.

Blogy
Na večerní party nenechal odhalený vůz nikoho na pochybách, že se jedná o převratný model v mnoha směrech, vyplňující místo mezi Range Roverem Evoque a Range Roverem Sport. Značka Land Rover tak zacílila na nový segment zákazníků. Základní cena vozu startuje na 1 559 569,- Kč. Přestože... (Pokračování...)
Blogy
Podtitulem letošních Legend je italský design, co konkrétně od toho mají návštěvníci čekat? Chystáme prezentaci pěti hlavních italských designerských studií a jejich prací, abychom návštěvníkům ukázali, která auta pro které automobilky připravila. Např... (Pokračování...)
Blogy
Samolepkou TESTOVÁNO PRO SPEED jsou nyní označeni naši testovací jezdci. Vyfoťte některého z nich v akci, fotku nahrajte do komentářů na Facebooku Speedu a my nejlepší fotografii odměníme volným voucherem do kina pro dva. (Pokračování...)
Blogy
Blogy
Jak statistiky celý rok naznačovaly, nejsilnějšími třemi značkami českého trhu za uplynulých 12 měsíců jsou Škoda, Hyundai a Volkswagen. Dle údajů společnosti Médea Research prodala Škoda 78 765 vozů, za ní následují Hyundai s 20 496 vozy a Volkswagen, kterému se podařilo prodat 16 982 vozů. Na dal... (Pokračování...)
Hyundai
Blogy
Stačí jen, abyste vytvořili maximálně 3 minuty dlouhý klip zaměřený na přednosti vozů Hyundai, vyplnili soutěžní formulář a pak už jen doufali, že se váš příspěvek bude líbit porotě. Důležitá je nejen kvalita recenze, ale také originalita. Přihlásit do soutěže můžete i více příspěvků, abyste... (Pokračování...)