Tovární dragsterský nástroj Camaro COPO půjde do výroby! Exkluzivitu zajistí jen 69 vyrobených kusů.

Chevrolet Camaro COPO
Čtěte více: Auta
Vydáno: 11. 3. 2012  /   Aktualizováno: 11. 3. 2012
Tovární dragsterský nástroj Camaro COPO půjde do výroby! Exkluzivitu zajistí jen 69 vyrobených kusů.
Pokud nechcete stavět dragster od základů, tak koukněte do nabídky Chevroletu. Tahle bestie je přesně pro vás.

Představili ho na losangeleském autosalonu SEMA, kde se ještě pořád jednalo jen o koncept, jehož budoucnost byla dost nejistá a spekulovalo se o ní. To se rozhodně netýkalo jeho schopností na přímé dráze, které nelze popřít. Jeho určení tedy znáte – je to dragster, navržený primárně pro závody NHRA Stock Eliminator a Super Stock. Fungovat bude určitě bez problémů i na jiných tratích všude po světě a nejen v US. Takže pokud hledáte továrně vyladěný speciál, pospěšte si, vyrobí jich je 69 jako oslavu modelů COPO Camaro ZL1 vyrobených v roce 1969 ve stejném počtu.

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Znáte to. Koupíte si nové Camaro ZL-1 s výkonem 580 koní, začnete si hrát s kontrolou trakce a...
Dragster kategorie Funny Car je jako časovaná bomba. A když vybouchne, je to na hnědé trenky. Závodníkovi Ronu...
Zapamatujte si jedno datum! Všechno to vypukne 23.11.2013.
Pokud tohle čtete, tak víte, co vás baví. Prostě chcete zažít, jaká je to palba v rallyovém speci...
Leje jako z konve, ale to nemění nic na tom, že by se tenhle závod neměl jet. Tedy podle pořadatelů v Moskvě. Nám to...
Strhující příběh. Dokonalá režie. Dechberoucí scény. Ti, kterým nekoluje benzín v...
Pořádně šílené Renaulty s motorem uprostřed nám chybí - posledním bylo staré Clio...
Scéna sprintových závodů je v Rusku evidentně velmi populární, když tam jezdí stroje typu Porsche...