Nádherné modely aut postavené z odpadků - a můžete si je i koupit

Čtěte více: Auta
Vydáno: 14. 11. 2012  /   Aktualizováno: 14. 11. 2012
Nádherné modely aut postavené z odpadků - a můžete si je i koupit
Čtěte více: model, modely aut, odpadky

Tyto nádherné modely vyrábí německý umělec Martin Heukeshoven (zajímavé jméno, mimochodem) z všemožných kusů zrezlého kovu, starého dřeva, plastů a kůže. Díky stavu materiálu, který používá, vypadají naprosto realisticky, jako kdyby stály někde v lese nebo staré stodole desítky let. Své detailní modely také prodává a nezabývá se jen auty - umí také letadla nebo traktory. Ne, že bychom byli nějací zapřísáhlí ekologové, ale tohle je ten nejlepší způsob recyklace - koukněte do galerie a obdivujte tyto umělecké skvosty.

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Tady si nějaký fanda Kena Blocka hodně vyhrál. Gymkhana se proměnila ve Snowkhanu s malým modelem Fiesty. Jak napov...
Tuhle sérii parádních fotek dali dohromady lidé z diskuzního fóra luxury4play.com, kde se...
Takhle drahé ozdoby na pracovní stůl nebo do vitríny si mohou koupit jen opravdu ti nejbohatší.
Máte hromadu peněz a už nevíte, za co je utratit? Pokud jste bláznivý fanta do modelu Lamborghini Miura, možn...
Ano, tento americký ikonický sporťák tu s námi bude už šedesát let. Původně jich mělo vzniknout...
Před finální podobou nového auta se dělá hliněný model - to ví i malé dítě. Ale co...
Aston Martin DBS Ultimate
Potřebuje DBS ještě další kudrlinky a šperky? Aston si myslí, že určitě ano.
Série současného DBS se dostala na sklonek svého života a brzy bude vystřídán novým modelem. A to...
Kvalitní RC modely aut jsou neskutečně rychlé a mrštné. Tenhle má navíc i další...