Auta zaparkovaná v obýváku

Vydáno: 3. 12. 2012  /   Aktualizováno: 3. 12. 2012
Auta zaparkovaná v obýváku
Samozřejmě že vaše auto může stát na ulici nebo někde v garáži. Ale existují i stylovější způsoby jak zaparkovat svého miláčka...

Berte tenhle článek jako ispiraci jak můžete parkovat svoje auto. Potřebujete na něj trochu (víc) místa, zabezpečit vjezd a zajistit dobré odvětrání. Jen bacha abyste nedopadli jako jeden týpek z Belfastu, který si doma v obýváku postavil repliku Cobry, aby pak zjistil, že se nevytočí na dvorku a nevyjede s ní na ulici. Tak kde byste se svým autem chtěli bydlet?

Tatra očima Františka Kardause
Nově objevené unikátní kreslené návrhy na plakáty automobilů Tatra, původní sádrový model Tatry a plakát od významného designéra a grafika Františka Kardause a mnoho dalšího nabídne Aukční dům Sýpka na své aukci v neděli 15.10. 2017 v 13.30 hod. v Topičově... (Pokračování...)
Ono to může v souvislosti s kompaktním hatchbackem segmentu B znít jako oxymóron, ale ne každý chce malé auto se základní výbavou. A Fiesta Vignale cílí především na movitější klientelu, která se spokojí s kompaktním autem a nepotřebuje si zvyšovat společenskou prestiž... (Pokračování...)
Ostrý Yaris je bezpochyby zpestřením trhu s malými hot hatchi, otázkou ovšem je, jak v nabité konkurenci obhájí velmi ambiciózní cenovku 850 000 korun. Pod kapotou ostrého Yarisu pracuje kompresorem přeplňovaná „jedna-osmička“ o výkonu 212 koní a točivém momentu 249 Nm (jsou to... (Pokračování...)