Lamborghini Aventador za 6,6 milionu v plamenech

Čtěte více: Crash
Vydáno: 16. 4. 2012  /   Aktualizováno: 16. 4. 2012
Lamborghini Aventador za 6,6 milionu v plamenech

Pokud to nehoří, není to italský supersport. To je prostě fakt, který nejčastěji dokládají vozy ze stáje Ferrari, však už jsme tu měli FF, nebo 599 GTB Fiorano a další samovznícené sporťáky. Teď se k nim poprvé připojilo Lamborghini Aventador, které začalo z neznámých důvodů hořet na jedné kalifornské dálnici. Auto patřilo dealerství a zrovna v něm seděl zákazník na testovací jízdě (ten, co tak krásně pózuje s vrakem). Posádce se naštěstí nic nestalo, ale z Lamba zbyla jen hromádka očouzeného karbonu a hliníku.

Crash
Taková hrůza! Řítící se vlak, auto zaparkované na železničním přejezdu, brzdy, náraz, křik a pláč malých dětí. Tato bouračka se stala poblíž zoo v Houstonu v Texasu. Nějaký pitomec nechal Hondu Accord na přejezdu pro miniaturní vláček, který patří k nejoblíbenějším... (Pokračování...)
Crash
Tohle musela být pěkně ošklivá nehoda. Pracovník přepravní společnosti v Birminghamu v americkém státě Alabama se rozhodl trochu se projet, ve zhruba 225 km/h ztratil kontrolu nad autem a narazil do sloupu. Auto se rozpadlo na dva kusy, řidič je údajně v komatu a pasažér utrpěl těžká zranění. Je zajímavé,... (Pokračování...)
Crash
Tyto fotky by mohly pořádně zamíchat vašimi představami o tom, která auta jsou bezpečná. Řidoč tohoto Mercedesu třídy S se musel v Yosemitském národním parku vyhnout protijedoucímu autu, přičemž vyjel mimo silnici. Následoval pád do 120 metrů hluboké propasti, při kterém auto utrpělo dost zá... (Pokračování...)
Crash
Řidič tohoto (nyní už) dvoudílného Lamborghini Aventador měl velké štěstí. Do cesty mu přes stopku najelo jiné auto a při výhýbacím manévru naboural. Výsledek? Auto je na dva kusy, které asi jen tak někdo neslepí. Naštěstí se mu nic nestalo, ochranná karbonová vana... (Pokračování...)
Crash
... bolet nejen peněženku izraelského řidiče, který svou rudou pýchu poslal ve vysoké rychlost na onen svět. Příčinou prý byla vysoká rychlost a nedostatečná pozornost při řízení. I když bouračka vypadá brutálně, řidič byl jen lehce zraněn a propuštěn z nemocnice, do které byl po nehodě převezen. Ale... (Pokračování...)
Crash
S autem za třicet a víc milionů by někteří majitelé možná raději nevyjeli na silnice - přesně z tohoto důvodu. V New Yorku to odskákal krémový Veyron se saudskou značkou, do kterého lehce šťouchl náklaďák. Výsledek? Rozpáraný přední blatník. Nehoda sice nevypadá vážně, ale... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Život má někdy zvláštní smysl pro humor. Při rozhovoru, který poskytoval šéf region...
Taková hrůza! Řítící se vlak, auto zaparkované na železničním přejezdu, brzdy, náraz, křik...
Jasně, že chcete! Kdo by neměl rád skákající auta, zvlášť když to dopadne špatně. Rallyov...
Pilot šampionátu JWRC Marius Aasen se minulý víkend účastnil Sigdalsrally v Norsku, když v rychlosti...
Už jen fakt, že jde o sovětský GAZ-51, by vám měl napovědět, že tohle nebude jen tak nějaká rallyeová bouračka...
Sedminásobný šampion Formule 1 se při lyžování ve Švýcarsku vážně zranil, mimo...
Občas to na vás přiletí, ani nevíte odkud. Tenhle pár si v poklidu cestoval po zimní krajině, když jim...