Mercedes spadl ze 120metrového srázu - řidič přežil!

Čtěte více: Crash
Vydáno: 14. 10. 2013  /   Aktualizováno: 14. 10. 2013
Mercedes spadl ze 120metrového srázu - řidič přežil!
Čtěte více: Mercedes, crash, bouračka

Tyto fotky by mohly pořádně zamíchat vašimi představami o tom, která auta jsou bezpečná. Řidoč tohoto Mercedesu třídy S se musel v Yosemitském národním parku vyhnout protijedoucímu autu, přičemž vyjel mimo silnici. Následoval pád do 120 metrů hluboké propasti, při kterém auto utrpělo dost závažné poškození. Řidiči se nic nestalo, šlo o policistu s patnáctiletou praxí, při které byl dvakrát pobodán a čtyřikrát postřelen. Nějaký pád v autě ho rozhodně nemohl zarazit...

Crash
Taková hrůza! Řítící se vlak, auto zaparkované na železničním přejezdu, brzdy, náraz, křik a pláč malých dětí. Tato bouračka se stala poblíž zoo v Houstonu v Texasu. Nějaký pitomec nechal Hondu Accord na přejezdu pro miniaturní vláček, který patří k nejoblíbenějším... (Pokračování...)
Crash
Tohle musela být pěkně ošklivá nehoda. Pracovník přepravní společnosti v Birminghamu v americkém státě Alabama se rozhodl trochu se projet, ve zhruba 225 km/h ztratil kontrolu nad autem a narazil do sloupu. Auto se rozpadlo na dva kusy, řidič je údajně v komatu a pasažér utrpěl těžká zranění. Je zajímavé,... (Pokračování...)
Crash
Řidič tohoto (nyní už) dvoudílného Lamborghini Aventador měl velké štěstí. Do cesty mu přes stopku najelo jiné auto a při výhýbacím manévru naboural. Výsledek? Auto je na dva kusy, které asi jen tak někdo neslepí. Naštěstí se mu nic nestalo, ochranná karbonová vana... (Pokračování...)
Crash
... bolet nejen peněženku izraelského řidiče, který svou rudou pýchu poslal ve vysoké rychlost na onen svět. Příčinou prý byla vysoká rychlost a nedostatečná pozornost při řízení. I když bouračka vypadá brutálně, řidič byl jen lehce zraněn a propuštěn z nemocnice, do které byl po nehodě převezen. Ale... (Pokračování...)
Crash
S autem za třicet a víc milionů by někteří majitelé možná raději nevyjeli na silnice - přesně z tohoto důvodu. V New Yorku to odskákal krémový Veyron se saudskou značkou, do kterého lehce šťouchl náklaďák. Výsledek? Rozpáraný přední blatník. Nehoda sice nevypadá vážně, ale... (Pokračování...)
Crash
Tak to je velká smůla. Černé dvanáctiválcové Ferrari F12berlinetta mělo najeto zhruba sto kilometrů, když v Dubaji dostalo ošklivou ránu na zadek. Na fotkách z tamního vrakoviště se můžete podívat, jak vypadá pod utrženou kapotáží. Zaujalo nás to extrémně úzké zadn... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Život má někdy zvláštní smysl pro humor. Při rozhovoru, který poskytoval šéf region...
Taková hrůza! Řítící se vlak, auto zaparkované na železničním přejezdu, brzdy, náraz, křik...
Jasně, že chcete! Kdo by neměl rád skákající auta, zvlášť když to dopadne špatně. Rallyov...
Pilot šampionátu JWRC Marius Aasen se minulý víkend účastnil Sigdalsrally v Norsku, když v rychlosti...
Už jen fakt, že jde o sovětský GAZ-51, by vám měl napovědět, že tohle nebude jen tak nějaká rallyeová bouračka...
Občas to na vás přiletí, ani nevíte odkud. Tenhle pár si v poklidu cestoval po zimní krajině, když jim...
Řidička jede po navlhlé silnici. Dostane smyk. Jde přes boudu. Čekáte strašlivý jekot, ale ono se nic nestane...