Fotky: Sexy závodnice Inessa ukázala všechno!

Inessa Tushkanova
Čtěte více: Auta
Vydáno: 2. 8. 2011  /   Aktualizováno: 9. 8. 2011
Fotky: Sexy závodnice Inessa ukázala všechno!
Ukrajinská modelka Inessa Tushkanova je zároveň hvězdou Playboye i rallye. Nepohrdne ani silnou motorkou nebo vytuněným autem.
Čtěte více: Inessa Tushkanova, girls, holky

Sexy Ukrajinka Inessa Tushkanova už pěkných pár let rozpruzuje krev v žilách fanoušků na všech automobilových soutěžích, kam dorazí.

A to nejen krásnou postavou, vyzývavým úsměvem a hebkými vlasy. Ale hlavně tím, že řídí závodní vůz!

25letá rodačka z Kyjeva toho zvládá hodně. Jezdí automobilové soutěže, fotí akty i reklamní sety, v Ukrajině je oficiální tváří motorek Harley-Davidson a je jednou z východoevropských hvězd Playboye.

Začala před třemi lety na rodné Ukrajině, kde si titulku zopakovala i loni. Teď se jejími vnadami mohou kochat i Estonci. Právě tamní mutaci slavného pánského magazínu Inessa teď vévodí.

Podívejte se, čím se těší velký kluci v Estonsku.

Úplně nahou Inessu Tushkanovu najdete na další stránce!

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Vítězka Miss Tuning už stihla nafotit kalendář pro příští rok. A vypadá na něm vážně dobře.
Letošní vítězka soutěže Miss Tuning Frizzy Arnold, která byla korunována na tuningovém srazu u...
Každoroční moskevská tuningová přehlídka letos nabídla soutěž vyladěných aut, driftersk...
Hory na ostrově Mallorca přímo vyzývají k ostré jízdě. DTM závodnice Susie Wolffová...
Fotka s modelkou přitahuje pozornost. Pokud vás ale zajímá i něco víc než takhle slečna, SLS od Inden Design má víc koní.
Firma Inden Design se nechala zlákat tou nejprofláklejší metodou, jak přilákat pozornost. Do upraven...
Toyota iQ, která se u nás kvůli nízkému zájmu už stáhla z prodeje, se na severoamerickém...
Obklopovat krásná auta nádhernými ženami je skvělá tradice, kvůli které máme autosalony...
Možná je to dobrý marketingový tah, možná ne. Těžko soudit. Každopádně tyhle dvě blondýny jsou s...