24 sexy hostesek z autoshow v Moskvě

Čtěte více: Auta
Vydáno: 3. 9. 2012  /   Aktualizováno: 3. 9. 2012
24 sexy hostesek z autoshow v Moskvě

Právě probíhající autosalon v Moskvě nám naservíroval zajímavé novinky na čtyřech kolech a také přehlídku krásných hostesek, které dělají vystaveným autům společnost. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější, které si můžete prohlédnout právě zde:

Pokračujte na další stránce...

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Zapamatujte si jedno datum! Všechno to vypukne 23.11.2013.
Pokud tohle čtete, tak víte, co vás baví. Prostě chcete zažít, jaká je to palba v rallyovém speci...
Jsme v Rusku a zdá se, že tohle je nové provedení hry kuželky. Akorát, že stojí mnohem víc peněz...
Na zámku v Holešově proběhlo už desáté setkání veteránů a historické hasičsk...
Americký rapper Ludacris (vlastním jménem Christopher Brian Bridges) má za sebou hromadu úspěchů. Třikr...
Každoroční motoristický svátek opět představil hromadu zajímavých sporťáků, novinek i veter...
Bavaria – prémiové nealkoholické pivo z Holandska
Výborná chuť nealkoholického piva Bavaria potěší zejména řidiče a všechny účastn...
Náš pravidelný čtenář načapal chystanou Škodu Octavia ve sportovní verzi RS. Podařilo se mu auto...