Nejrychlejší hračka na světě

Schumacher Mi3
Čtěte více: Auta
Vydáno: 13. 7. 2011  /   Aktualizováno: 13. 7. 2011
Nejrychlejší hračka na světě
Je tu nový světový rekord. Autíčko na dálkové ovládání které jede 260 v hodině!
Čtěte více: auto, rekord, Schumacher, mi3, RC

Jmenuje se Schumacher Mi3. Jeho konstrukce trvala půl roku a jen na dílech do něj majitel Nic Case investoval víc než sedmdesát tisíc. Má ručně vyrobené karbonové šasi a pohání ho jedenáctikoňový elektromotor. Na sprintové dráze Rockingham v americké Severní Karolíně zvládl tenhle unikátní stroj rychlost 161,76 mil v hodině, tedy 260 km/h. Nic Case se ale chystá na další rekord. V hlavě má nový projekt Streamliner který by měl jet až 322 km/h.Auta
V 90. letech byl ráfek Rally Racing zářivou ikonou a obouvaly jej všechny přední týmy soutěžící v mistrovství světa v rallye, Carlos Sainz se na nich roku 1990 stal šampionem. Nadčasový a nezaměnitelný design nyní italský výrobce vrací zpět do své nabídky, byť lehce upraven... (Pokračování...)
Auta
Na úvod jedna dobrá zpráva. I přes to, že se jedná o koncept autonomního vozu, tedy takového, který se dovede řídit úplně sám, počítá Peugeot s tím, že si své auto budete chtít občas řídit sami. Koncept Peugeot Instinct je tak vlastně vize toho, jak by mohlo podobně koncipované... (Pokračování...)
Auta
Stejně jako ostatní vozy značky DS se i nové SUV DS 7 Crossback snaží vyvolat dojem, že s konzumními modely Citroënu nemá nic společného. Případní zájemci se mohou dokonce těšit i na plug-in hybridní systém s přeplňovanou zážehovou „jedna-šestkou“ o výkonu 200 koní a... (Pokračování...)
Auta
Jméno Eclipse se naposledy na Mitsubishi objevilo v roce 2011, kdy skončila výroba čtvrté generace slavného kupé. Ačkoli to nebyl vyhraněný sporťák, od roku 1989 bylo prodáno okolo 1,4 milionu kusů. Proslavilo se i díky prvnímu filmu ze série Rychle a zběsile. Nyní se slavné jméno vrací na SUV... (Pokračování...)
Auta
Renault konečně odhalil produkční verzi dlouho slibovaného sporťáku Alpine A110, s nímž vzpomíná na legendární kupé s motorem vzadu ze 60. a 70. let. Novinka ale není jen designová připomínka, i ona má motor vzadu za kabinou a vypadá to, že se tu tvoří nová konkurence pro Porsche Cayman... (Pokračování...)
Auta
Bentley představilo speciální „paket“ Mulliner, který posune dojem z kvality, hodnoty a luxusu interiéru nového SUV Bentayga na úplně jinou úroveň. Obyčejná Bentayga bude najednou vedle Mullineru vypadat jako Fabia Junior. Dostanete exkluzivní čalounění sedadel a dekory do interiéru prakticky z jaké... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Jsme v Rusku a zdá se, že tohle je nové provedení hry kuželky. Akorát, že stojí mnohem víc peněz...
Smekněte před Kubou Przygońskim - právě se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů. Sedlá Toyotu GT86 týmu Orlen, kter...
Americký rapper Ludacris (vlastním jménem Christopher Brian Bridges) má za sebou hromadu úspěchů. Třikr...
Mercedes SLS AMG Electric Drive
Mercedes stanovil nejrychlejší čas mezi produkčními auty s elektrickým pohonem.
Mercedes se pochlubil, že SLS AMG Electric Drive řízený Markusem Hofbauerem stanovil nový rekordní čas na...
McLaren P1
Věděli jsme, že je děsivě rychlý. Tohle by byl ale čas z říše snů. Neskutečné!
Čas 6:33 je o patnáct sekund rychlejší, než který zajel současný držitel rekordu pro auta, co můžou na...
Michael Schumacher, Nico Rosberg, Karl Wendlinger, Bernd Schneider a Bernd Mayländer si to rozdali na ikonickém okruhu...
Bavaria – prémiové nealkoholické pivo z Holandska
Výborná chuť nealkoholického piva Bavaria potěší zejména řidiče a všechny účastn...