30 špatně opravených aut - z těch fotek se vám udělá zle!

Čtěte více: Auta
Vydáno: 14. 9. 2011  /   Aktualizováno: 14. 9. 2011
30 špatně opravených aut - z těch fotek se vám udělá zle!
Čtěte více: galerie, funny, oprava

Máte rádi receptář Přemka Podlahy? A máte rádi auta? Tak to vám bude z naší malé galerie hrůzy na zvracení. Takhle to dopadá když si různí šikulové myslí že jsou schopni opravit si podomácku vlastní auto. A jak se můžete přesvědčit, s takto zbastlenými vehikly se dokonce nebojí vydat na silnice mezi ostatní lidi. Schválně se přesvědčte na fotkách dole...

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Každoroční motoristický svátek opět představil hromadu zajímavých sporťáků, novinek i veter...
Tahle nebohá Cobra to pěkně schytala. Zdá se, že dostala pěkně ošklivou ránu na čumák, takže vypad...
Vietnam je sice krásná země, ale s auty si moc nerozumí - zvlášť když většinu tamní...
Tuhle sérii parádních fotek dali dohromady lidé z diskuzního fóra luxury4play.com, kde se...
Letos bylo na autoshow v Paříži na co koukat. Představili se tu například Jaguar F-Type, Porsche Panamera jako kombi,...
Právě probíhající autosalon v Moskvě nám naservíroval zajímavé novinky na čtyřech...
Na bezklíčové odemykání si člověk snadno zvykne. Klíč má v kapse, auto se samo odemkne i zamkne,...