Šťastný výherce si přivydělal 448 578 Kč

Čtěte více: Auta
Vydáno: 26. 9. 2011  /   Aktualizováno: 26. 9. 2011
Šťastný výherce si přivydělal 448 578 Kč
Za pár korun tisíce: 28 letý Jiří K. několikanásobně znásobil svůj vklad a teď si kupuje své vysněné auto.

Jirka si na svůj život nemůže stěžovat. Má zajímavou práci a krásnou přítelkyni. Jediné, co mu ještě chybělo, bylo pořádné nové auto, na které se nějak nedařilo našetřit. Přemýšlel, jakým způsobem si na něj jednoduše a rychle vydělat. Nakonec si řekl, že zkusí své štěstí a vsadí si na některý ze svých oblíbených týmů u sázkové kanceláře bet-at-home.com. Jirka si tedy bezplatně založil sázkařský účet, vyplnil registrační formulář a provedl svůj první vklad. Jako nový zákazník navíc získal bonus ve výši 2 500 Kč.
O sport se Jirka zajímal již dlouho, a tak vybral zajímavé zápasy a vsadil si u bet-at-home.com kombinovanou sázenku za 10 Kč. Věděl, že výhodou kombinované sázenky jsou vysoké kurzy a dobré šance na výhru. Výsledek byl tento: Jirka se dnes těší z výhry 448 578 Kč! „Zpočátku jsem nemohl uvěřít, že jsem vyhrál“, uvedl jako svou první reakci na výhru. „Znovu a znovu jsem zíral na stránky bet-at-home.com a kontroloval výsledky. Dnes si to už ale pomalu uvědomuju a jsem šťastný jako blecha. Nejlepší na tom ale je, že si konečně budu moct dopřát můj vysněnej bourák,“ komentoval štastný výherce.
I na vás se může usmát štěstí. Zkuste si vsadit na některé z nadcházejících sportovních událostí, jako třeba na českou reprezentaci v kvalifikaci na Mistrovství evropy, na Plzeň v Lize mistrů, nebo na to kdo získá titul mistra světa v rallye.
Stačí vám i 10 Kč, zkuste svoje štěstí... Prostě jen klikněte TADY!

Autor: 
P.R.
Auta
Nová edice je právě jachtami inspirována. Na první pohled se sice jedná o Bentley Continental GT Convertible v jiné barvě a na nových 21" kolech, ale největší pozornost byla věnována detailům a použitým materiálům. Například stahovací střecha je modrá, nechybí modrá linka na... (Pokračování...)
Auta
Sébastien Loeb už před časem Citroënu svou pomoc při vývoji nabízel, ale teprve až nyní tým uznal, že by asi stálo za to nechat Loeba do auta posadit a získat jeho zpětnou vazbu. „Nemůžu se dočkat, až se vrátím do vozu WRC a okusím, jak se tato disciplína technologicky změnila. Rallye je stále moje v... (Pokračování...)
Auta
Jaguar XJ určitě velmi dobře znáte. Nyní britská automobilka vypustila do světa speciální verzi XJR575, která je jen tak mimochodem historicky nejrychlejším produkčním Jaguarem XJ. Umí totiž jet rychlostí 300 km/h. Jak označení napovídá, kompresorem přeplňovaný pětilitrový V8 XJR byl... (Pokračování...)
Auta
Loni až do závěrečné jízdy bojoval Patrik Hájek o titul evropského šampiona, aby nakonec skončil těsně pod vrcholem. S letošní čtyřdílnou sezónou se tovární pilot Kosmicu rozloučil vítězstvím v posledním závodě ve švédském Kristianstadu a v konečném zú... (Pokračování...)
Auta
Šestiválec v Mercedesu S 450 disponuje výkonem 367 koní a točivým momentem 500 Nm. Kompaktní elektromotor má výkon pouhých 22 koní, ale velký točivý moment 250 Nm. Také verze S 500 už je dnes poháněna pouze šestiválcem spolupracujícím s elektromotorem. Hybridní... (Pokračování...)
Auta
Vývoj vozu pro mistrovství světa vytrvalostních závodů postoupil do další fáze a po rolloutu, který se odehrál 1. července v areálu BMW v Dingolfingu, tým vyrazil v půlce července na Lausitzring k prvnímu testu M8 GTE. Za volantem maskovaného vozu se střídali tovární piloti Martin... (Pokračování...)