Šťastný výherce si přivydělal 448 578 Kč

Čtěte více: Auta
Vydáno: 26. 9. 2011  /   Aktualizováno: 26. 9. 2011
Šťastný výherce si přivydělal 448 578 Kč
Za pár korun tisíce: 28 letý Jiří K. několikanásobně znásobil svůj vklad a teď si kupuje své vysněné auto.

Jirka si na svůj život nemůže stěžovat. Má zajímavou práci a krásnou přítelkyni. Jediné, co mu ještě chybělo, bylo pořádné nové auto, na které se nějak nedařilo našetřit. Přemýšlel, jakým způsobem si na něj jednoduše a rychle vydělat. Nakonec si řekl, že zkusí své štěstí a vsadí si na některý ze svých oblíbených týmů u sázkové kanceláře bet-at-home.com. Jirka si tedy bezplatně založil sázkařský účet, vyplnil registrační formulář a provedl svůj první vklad. Jako nový zákazník navíc získal bonus ve výši 2 500 Kč.
O sport se Jirka zajímal již dlouho, a tak vybral zajímavé zápasy a vsadil si u bet-at-home.com kombinovanou sázenku za 10 Kč. Věděl, že výhodou kombinované sázenky jsou vysoké kurzy a dobré šance na výhru. Výsledek byl tento: Jirka se dnes těší z výhry 448 578 Kč! „Zpočátku jsem nemohl uvěřít, že jsem vyhrál“, uvedl jako svou první reakci na výhru. „Znovu a znovu jsem zíral na stránky bet-at-home.com a kontroloval výsledky. Dnes si to už ale pomalu uvědomuju a jsem šťastný jako blecha. Nejlepší na tom ale je, že si konečně budu moct dopřát můj vysněnej bourák,“ komentoval štastný výherce.
I na vás se může usmát štěstí. Zkuste si vsadit na některé z nadcházejících sportovních událostí, jako třeba na českou reprezentaci v kvalifikaci na Mistrovství evropy, na Plzeň v Lize mistrů, nebo na to kdo získá titul mistra světa v rallye.
Stačí vám i 10 Kč, zkuste svoje štěstí... Prostě jen klikněte TADY!

Autor: 
P.R.
Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)