Jeremy Clarkson zase exceluje, tentokrát o stávkujících: „Nechal bych je všechny postřílet!“

Čtěte více: Auta
Vydáno: 1. 12. 2011  /   Aktualizováno: 1. 12. 2011
Jeremy Clarkson zase exceluje, tentokrát o stávkujících: „Nechal bych je všechny postřílet!“
Pozvěte si Jeremyho Clarksona do živého vysílání a máte zaděláno na problém. Tentokrát nemluvil o autech, ale o stávkujících zaměstnancích státního sektoru! BBC se musí omlouvat...

My tady od aut moc dobře víme že Jeremy si nebere servítky, a tak nás tohle vystoupení ani moc nepřekvapilo... Jenže BBC se teď musí omlouvat, protože náš oblíbený moderátor coby host pořadu The One Show byl obzvlášť upřímný: „Nechal bych všechny stávkujícící úředníky postřílet. Vyvedl bych je ven a popravil před zraky jejich rodin,“ řekl Clarkson. „Jako zaměstnanci státního sektoru mají dobré platy a garantovanou penzi, zatímco ostatní musí na své živobytí tvrdě pracovat.“ 
Jeremy Clarkson tak reagoval na středeční stávku britských státních zaměstnanců, do které se zapojili asi dva miliony lidí. Šlo o penzijní reformu.
Ale to ještě není všechno. V tom samém pořadu se nechal slyšel, že nechápe, proč by měl vlak pod který skočí sebevrah zastavit, což zdrží všechny cestující. „Všichni si říkají - proč stojíme kvůli tomu, že jsme někoho přejeli? Jakou to má cenu?“
No, zdá se, že Jeremy má formu! A právě teď můžete v sekci soutěže vyhrát jeho nejnovější DVD!

Auta
Nová edice je právě jachtami inspirována. Na první pohled se sice jedná o Bentley Continental GT Convertible v jiné barvě a na nových 21" kolech, ale největší pozornost byla věnována detailům a použitým materiálům. Například stahovací střecha je modrá, nechybí modrá linka na... (Pokračování...)
Auta
Sébastien Loeb už před časem Citroënu svou pomoc při vývoji nabízel, ale teprve až nyní tým uznal, že by asi stálo za to nechat Loeba do auta posadit a získat jeho zpětnou vazbu. „Nemůžu se dočkat, až se vrátím do vozu WRC a okusím, jak se tato disciplína technologicky změnila. Rallye je stále moje v... (Pokračování...)
Auta
Jaguar XJ určitě velmi dobře znáte. Nyní britská automobilka vypustila do světa speciální verzi XJR575, která je jen tak mimochodem historicky nejrychlejším produkčním Jaguarem XJ. Umí totiž jet rychlostí 300 km/h. Jak označení napovídá, kompresorem přeplňovaný pětilitrový V8 XJR byl... (Pokračování...)
Auta
Loni až do závěrečné jízdy bojoval Patrik Hájek o titul evropského šampiona, aby nakonec skončil těsně pod vrcholem. S letošní čtyřdílnou sezónou se tovární pilot Kosmicu rozloučil vítězstvím v posledním závodě ve švédském Kristianstadu a v konečném zú... (Pokračování...)
Auta
Šestiválec v Mercedesu S 450 disponuje výkonem 367 koní a točivým momentem 500 Nm. Kompaktní elektromotor má výkon pouhých 22 koní, ale velký točivý moment 250 Nm. Také verze S 500 už je dnes poháněna pouze šestiválcem spolupracujícím s elektromotorem. Hybridní... (Pokračování...)
Auta
Vývoj vozu pro mistrovství světa vytrvalostních závodů postoupil do další fáze a po rolloutu, který se odehrál 1. července v areálu BMW v Dingolfingu, tým vyrazil v půlce července na Lausitzring k prvnímu testu M8 GTE. Za volantem maskovaného vozu se střídali tovární piloti Martin... (Pokračování...)