20 nejvtipnějších hlášek Jeremyho Clarksona

Top Gear
Čtěte více: Auta
Vydáno: 12. 12. 2011  /   Aktualizováno: 13. 12. 2011
20 nejvtipnějších hlášek Jeremyho Clarksona

Moderátor geniálního pořadu Top Gear se kvůli svému ostrému jazyku občas dostane do nemalých problémů - třeba jako když nedávno odboráři žádali jeho propuštění protože je chtěl nechat postřílet. Ale celý svět ho miluje právě proto že se s ničím nepáře a dokáže s vtipem říkat věci tak jak skutečně jsou. Tady máte náš výběr jeho nejlepších hlášek, jestli myslíte že jsme na nějakou zapomněli, ozvěte se v diskuzi pod článkem!

20. O jednom z designérů Hyundai
"Asi měl k obědu kokršpaněla..."

19. O TVR
"Kdysi jsem si myslel, že TVR postavilo auto, začalo ho prodávat a teprve pak zjistilo, jaké má jízdní vlastnosti - většinou když jim jeden ze zákazníků napsal a stěžoval si, že je mrtvý."

18. O Nissanu Almera
"Říkat lidem na večeři, že máte Nissan Almera je jako sdělit jim, že máte virus eboly, a chystáte se kýchnout."

17. O turbech
"Turbo: výfukové plyny jdou do turbodmychadla, roztočí ho, pak přijde kouzlo a jedete rychleji."

16. O vyhrazených pruzích
"Nechápu pruhy pro autobusy. Proč se mají chudáci někam dostat dřív než já?"

Pokračujte na další stránce...

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Už jen několik dní a začne 21. série Top Gearu. Teď tu máme obsáhlejší ukázku, kter...
Už se to blíží - jedenadvacátá série našeho i vašeho oblíbeného pořadu Top...
Dvacátá série Top Gearu právě skončila, ale Jeremy Clarkson a spol. nezahálejí. Byli spatřeni v...
Už se to blíží, v neděli startuje dvacátá řada našeho i vašeho oblíbeného pořadu o...
Třicátého června startuje nová, už dvacátá série televizního Top Gearu. Na fotkách...
A je to tu zase. Moderátor oblíbeného pořadu Top Gear se znovu dostal do médií kvůli svým ostr...
Stačila fotka na twitteru a na Jeremyho Clarksona opět někdo nadává. Vyfotil přejetou myš s komentářem "...