Zažij dovolenou jako závodník na Dakaru! + senzační video...

Čtěte více: Auta
Vydáno: 1. 2. 2012  /   Aktualizováno: 1. 2. 2012
Zažij dovolenou jako závodník na Dakaru! + senzační video...
Potápění se žraloky, lezení po horách, pobyt na ekofarmě... Zapomeňte na to! Jestli hledáte opravdovou zážitkovou dovolenou, pak zkuste 8denní výlet se závodním týmem KM Racing!

Ano, můžete to zažít i vy! Prostě si koupíte osmidenní dovolenou v Africe, kterou strávíte se závodním týmem KM RACING Martina Macíka a Pavla Kubíčka. Tým vám představí svá závodní auta v kategorii RACE TRUCK, čtyřkolky a motorky a Toyoty Hilux. Každý z účastníků bude mít dostatek příležitostí svézt se v novém závodním kamionu a sami budete řídit čtyřkolky na okruhu, který vám závodníci v čele s Josefem Macháčkem, 5ti násobným vítězem rallye Dakar připraví. K jízdě budete mít také k dispozici motorky a Toyoty Hillux, se kterými budete přejíždět po písečných dunách pod vedením zkušených závodníků z KM Racing týmu.
Jen abyste věděli, tak v Ksar Ghillane trénují závodníci z celé Evropy a vyznavači off road závodů. V kempu panuje typická, veselá a přátelská závodní atmosféra plná adrenalinu a najdete zde i přírodní termální jezírko, které má teplotu vody ca 37°C, a kolem kterého jsou místní berberské kavárničky a obchůdky se suvenýry.
No a kromě toho taky můžete jezdit na velbloudech a na koních, a taky se můžete potápět u moře... Ale tady jde o něco jiného! Tady jde o to zažít Dakarskou rallye (skoro) na vlastní kůži.
Další informace na www.unitravelgroup.czTatra očima Františka Kardause
Auta
Nově objevené unikátní kreslené návrhy na plakáty automobilů Tatra, původní sádrový model Tatry a plakát od významného designéra a grafika Františka Kardause a mnoho dalšího nabídne Aukční dům Sýpka na své aukci v neděli 15.10. 2017 v 13.30 hod. v Topičově... (Pokračování...)
Auta
Ono to může v souvislosti s kompaktním hatchbackem segmentu B znít jako oxymóron, ale ne každý chce malé auto se základní výbavou. A Fiesta Vignale cílí především na movitější klientelu, která se spokojí s kompaktním autem a nepotřebuje si zvyšovat společenskou prestiž... (Pokračování...)
Auta
Ostrý Yaris je bezpochyby zpestřením trhu s malými hot hatchi, otázkou ovšem je, jak v nabité konkurenci obhájí velmi ambiciózní cenovku 850 000 korun. Pod kapotou ostrého Yarisu pracuje kompresorem přeplňovaná „jedna-osmička“ o výkonu 212 koní a točivém momentu 249 Nm (jsou to... (Pokračování...)
Auta
Slovíčko sériově je potřeba u Rolls-Royce Phantom brát trochu s rezervou, protože prakticky každé auto je kompletováno ručně vybraným týmem techniků a na zvláštní objednávku. Nicméně například platforma je pro všechny kusy shodná a stejně tak části karoserie. Takže se vlastně jedn... (Pokračování...)
Auta
Model RX se tak dočká sedmimístného provedení, které převezme stávající designové prvky a vlastně jen natáhne současné RX o pár centimetrů a přidá rozměrnější zadní okno, aby cestující ve třetí řadě neměli klaustrofobii. Lexus RX bude k dispozici ve verzi RX 350 s... (Pokračování...)
Auta
Audi RS 3 Sportback a Audi RS 3 Sedan stále používají přeplňovaný pětiválec 2.5 TFSI, ovšem vyladěný na rovných 400 koní a 480 Nm. Standardem je pohon všech kol a dvouspojková převodovka. Audi RS 3 Sportback začíná na částce 1 469 900 korun, RS 3 Sedan je o 42 000 Kč dražší. Stejn... (Pokračování...)