Zažij dovolenou jako závodník na Dakaru! + senzační video...

Čtěte více: Auta
Vydáno: 1. 2. 2012  /   Aktualizováno: 1. 2. 2012
Zažij dovolenou jako závodník na Dakaru! + senzační video...
Potápění se žraloky, lezení po horách, pobyt na ekofarmě... Zapomeňte na to! Jestli hledáte opravdovou zážitkovou dovolenou, pak zkuste 8denní výlet se závodním týmem KM Racing!

Ano, můžete to zažít i vy! Prostě si koupíte osmidenní dovolenou v Africe, kterou strávíte se závodním týmem KM RACING Martina Macíka a Pavla Kubíčka. Tým vám představí svá závodní auta v kategorii RACE TRUCK, čtyřkolky a motorky a Toyoty Hilux. Každý z účastníků bude mít dostatek příležitostí svézt se v novém závodním kamionu a sami budete řídit čtyřkolky na okruhu, který vám závodníci v čele s Josefem Macháčkem, 5ti násobným vítězem rallye Dakar připraví. K jízdě budete mít také k dispozici motorky a Toyoty Hillux, se kterými budete přejíždět po písečných dunách pod vedením zkušených závodníků z KM Racing týmu.
Jen abyste věděli, tak v Ksar Ghillane trénují závodníci z celé Evropy a vyznavači off road závodů. V kempu panuje typická, veselá a přátelská závodní atmosféra plná adrenalinu a najdete zde i přírodní termální jezírko, které má teplotu vody ca 37°C, a kolem kterého jsou místní berberské kavárničky a obchůdky se suvenýry.
No a kromě toho taky můžete jezdit na velbloudech a na koních, a taky se můžete potápět u moře... Ale tady jde o něco jiného! Tady jde o to zažít Dakarskou rallye (skoro) na vlastní kůži.
Další informace na www.unitravelgroup.czAuta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)