Kterak se dá zprznit Jaguar: XJ Supersport s fialovou fólií a lakem à la aligátor!

Čtěte více: Auta
Vydáno: 25. 1. 2013  /   Aktualizováno: 25. 1. 2013
Kterak se dá zprznit Jaguar: XJ Supersport s fialovou fólií a lakem à la aligátor!
Prodává se v Rusku, jak jinak.
Čtěte více: Jaguar, Rusko, XJ Sportbrake, nevkus

Stačí si bedlivě prohlédnout fotky a budete kroutit hlavou nad tím, kdo s tak šíleným nevkusem si vůbec mohl pořídit Jaguar XJ Supersport. Přitom samo o sobě je to krásné auto. A hodnota výkonu 550 koní zní také zajímavě. Jenže majitel měl evidentě potřebu auto znehodnotit svými pokusy. Ač je lak karoserie původně bílý, na nárazníku a krytech zpětných zrcátek nalepilii polepy v barvě fialek. A pak je tu také fólie připomínající aligátoří kůži, která se táhne od předních blatníků až k zádi auta. A ještě tomu korunuje anglická vlajka na střeše.
Pokud by vás tahle obludnost zaujala, prodává ji ruský Konig Motor Klub za 4,2 milionu rublů, což je v přepočtu asi 2,7 milionu korun.
Naštěstí se ta fólie dá sundat.

Zdroj: www.gtspirit.com

Auta
Asi vás nepřekvapí, že i Jaguar a Land Rover si pro budoucnost představují auta, která vlastně nebudete (a ani nebudete chtít) řídit. A vlastně je ani nebudete vlastnit, budete se o ně pěkně dělit s ostatními, protože tak je to přece lepší. Aspoň to tedy všichni říkají... Takže auto pro druhou polovinu 21. stolet... (Pokračování...)
Auta
Citroën C3 Aircross si bere designové prvky ze staršího konceptu Mehari, a pokud se ptáte na techniku, asi vás nijak nepřekvapí, že se pod originální karoserií ukrývají vnitřnosti Citroënu C3 a příbuzných vozů z koncernu PSA Peugeot-Citroën. Základem je zážehový tř... (Pokračování...)
Auta
Alcraft se mimo jiné věnuje například výrobě doplňků, převážně pro britské vozy. Nyní se však chystá na auto jako takové. Během dvou let bychom měli vidět první předprodukční prototypy elektromobilu, na jehož vývoji se podílejí bývalí inženýři Morganu, Toyoty, Daewoo a Michelinu... (Pokračování...)
Auta
Pod kapotou modernizovaného „zetka“ zůstává atmosférický šestiválec o objemu 3,7 litru a výkonu 328 koní, který může být párován s klasickou přímo řazenou převodovkou s upravenou odolnější spojkou od společnosti Exedy a automatickými meziplyny, nebo se sedmistupňov... (Pokračování...)
Auta
Jediné, co nově označeným modelům zůstane, bude kombinace písmen TDI nebo TFSI pro vznětový, respektive zážehový motor. Asi není tajemstvím, že se jedná o zvyk především z Číny, ale Audi se trochu ostýchá to veřejně přiznat. Je potřeba si ale připustit, že Čína je nesmírně důležit... (Pokračování...)
Auta
Od běžné i3 se verze i3s liší silnějším elektromotorem, který má místo 170 koní a 250 Nm hned 184 koní a 270 Nm. Na „stovku“ zrychlí o 0,4 sekundy rychleji, tedy už za 6,9 sekundy. Stejně jako pro běžnou verzi si i do i3s můžete objednat zážehový dvouválec jako generátor pro... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Jsme v Rusku a zdá se, že tohle je nové provedení hry kuželky. Akorát, že stojí mnohem víc peněz...
Někdo si jde zasportovat, další kouká na televizi... Ale máme pocit, že nejdokonalejší relax je...
Leje jako z konve, ale to nemění nic na tom, že by se tenhle závod neměl jet. Tedy podle pořadatelů v Moskvě. Nám to...
Jaguar na Ringu provozuje jízdy pro veřejnost pod názvem Supersport Taxi. Jedno z jeho aut se nedávno dostalo do probl...
Řidič jednoho z pouhých osmi Jaguarů F-Type, dodaných do Belgie, si při jízdě po dálnici E313 všiml...
Videa z kanálu TaxTheRich ukazují, jak si můžete užít se superauty za hooodně milionů. Měli jsme tu přetahovanou dvou...
Tohle je bomba, kterou si Jaguar nachystal na festival rychlosti v Goodwoodu. Je to pocta Jaguaru D-Type a sedma v názvu odkazuje na...