Průzkum: Zákazníci jsou s Lexusem spokojeni

Lexus
Čtěte více: Auta
Vydáno: 17. 3. 2011  /   Aktualizováno: 17. 3. 2011
Průzkum: Zákazníci jsou s Lexusem spokojeni
A to tak, že velmi, hovoří o tom vysoké skóre v anketě prémiových značek
Čtěte více: Lexus, J.D. Power

Organizace J.D. Power provedla průzkum veřejného mínění a výsledek je skvělý, tedy minimálně pro luxusní divizi japonské Toyoty. Značka totiž získala nejvyšší skóre v hodnocení spokojenosti zákazníků mezi prémiovými značkami na základě průzkumu zákaznické spokojenosti za rok 2011. Automobilka organizace J. D. Power and Associates. Automobilka Lexus dosáhla celkového skóre ve výši 846 na stupnici s maximem 1000 bodů, což je hodnota 27 bodů nad průměrem segmentu a současně nejvyšší dosažené skóre v rámci celé studie napříč všemi segmenty.

Průzkum spokojenosti zákazníků CSI za rok 2011 vychází z odpovědí majitelů a nájemců vozidel modelového roku 2006 až 2010, konal se od října do prosince 2010 a potvrdilo se očekávané. Značka Lexus totiž dosáhla nejlepšího umístění v průzkumu spokojenosti zákazníků se službami prodejců už v letech 2010, 2009, 2006, 2001-1997, a 1995-1991.

Tatra očima Františka Kardause
Auta
Nově objevené unikátní kreslené návrhy na plakáty automobilů Tatra, původní sádrový model Tatry a plakát od významného designéra a grafika Františka Kardause a mnoho dalšího nabídne Aukční dům Sýpka na své aukci v neděli 15.10. 2017 v 13.30 hod. v Topičově... (Pokračování...)
Auta
Ono to může v souvislosti s kompaktním hatchbackem segmentu B znít jako oxymóron, ale ne každý chce malé auto se základní výbavou. A Fiesta Vignale cílí především na movitější klientelu, která se spokojí s kompaktním autem a nepotřebuje si zvyšovat společenskou prestiž... (Pokračování...)
Auta
Ostrý Yaris je bezpochyby zpestřením trhu s malými hot hatchi, otázkou ovšem je, jak v nabité konkurenci obhájí velmi ambiciózní cenovku 850 000 korun. Pod kapotou ostrého Yarisu pracuje kompresorem přeplňovaná „jedna-osmička“ o výkonu 212 koní a točivém momentu 249 Nm (jsou to... (Pokračování...)
Auta
Slovíčko sériově je potřeba u Rolls-Royce Phantom brát trochu s rezervou, protože prakticky každé auto je kompletováno ručně vybraným týmem techniků a na zvláštní objednávku. Nicméně například platforma je pro všechny kusy shodná a stejně tak části karoserie. Takže se vlastně jedn... (Pokračování...)
Auta
Model RX se tak dočká sedmimístného provedení, které převezme stávající designové prvky a vlastně jen natáhne současné RX o pár centimetrů a přidá rozměrnější zadní okno, aby cestující ve třetí řadě neměli klaustrofobii. Lexus RX bude k dispozici ve verzi RX 350 s... (Pokračování...)
Auta
Audi RS 3 Sportback a Audi RS 3 Sedan stále používají přeplňovaný pětiválec 2.5 TFSI, ovšem vyladěný na rovných 400 koní a 480 Nm. Standardem je pohon všech kol a dvouspojková převodovka. Audi RS 3 Sportback začíná na částce 1 469 900 korun, RS 3 Sedan je o 42 000 Kč dražší. Stejn... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Lexus LFA
Možná se stane budoucím klasikem. Vzácností je už nyní.
Posledním Lexusem LFA se stal tento bílý exemplář s paketem Nürburgring, vyrobený 14. prosince 2012...
Tohle je dílo divize TMG (Toyota Motorsport Gmbh), která staví závodní auta pro Lexus a Toyotu. Upraven...
Jak určitě víte, východní pobřeží USA zasáhla mimořádně silná bouře Sandy, kvůli kter...
Nemůže zpomalit, nemůže chvilku počkat, musí se cpát dopředu za každou cenu. Tohle chování prostě nikdy...
Krásně synchronizované představení plné divokých driftů, jízd nárazník na ná...
Lexus zkouší, jestli lidé při ostré jízdě v jeho novém GS hybridu udrží tep pod 120 za...
Toyota má se svou sportovní divizi Toyota Motorsport GmbH velké plány.
Toyota už delší dobu hlásá, že chce svým vozům vetknout víc charakteru a sportovního...