Nejsvalnatější Range Rover Evoque. O jídelníček, trénink a doping se mu postaral Hamann.

Range Rover Evoque
Čtěte více: Auta
Vydáno: 14. 3. 2012  /   Aktualizováno: 14. 3. 2012
Nejsvalnatější Range Rover Evoque. O jídelníček, trénink a doping se mu postaral Hamann.
Další pokus o tuning Range Evoque je na světě. U Hamannu jsou na sebe určitě pyšní. Jak se líbí vám?
Čtěte více: Evoque, tuning, novinka, Hamann, Range, rover

Důkazem, že nejen Češi mají zlaté ručičky může být tento Evoque, kterému dal německý tuner zcela nový oblek. Nehledejte tady žádné chyby, tohle je hodinářská práce vytvořená rukama hodně šikovných designérů a tunerů od Hamannu. Nový dvoudílný přední nárazník vystraší toho před vámi ve zpětném zrcátku. Ten zadní také předělali a to tak, aby se doprostřed vešla pořádná koncovka výfuku. Co vás určitě nejvíce praštilo do očí je šířka auta. Blatníky od Hamannu ho rozšiřují vpředu o 7 cm a vzadu o 8 cm. Svalnatý celkový dojem je ještě více podpořen novými prahy, které rozšířený vzhled doplňují. A nebyl by to pořádný tuning, kdyby nepřihodili nová kola. Exkluzivní dvaadvacítky Anniversary Evo nebo A. Evo Black Line se slupkami 295/30 najdete na všech čtyřech kolech.

Auta
Nová edice je právě jachtami inspirována. Na první pohled se sice jedná o Bentley Continental GT Convertible v jiné barvě a na nových 21" kolech, ale největší pozornost byla věnována detailům a použitým materiálům. Například stahovací střecha je modrá, nechybí modrá linka na... (Pokračování...)
Auta
Sébastien Loeb už před časem Citroënu svou pomoc při vývoji nabízel, ale teprve až nyní tým uznal, že by asi stálo za to nechat Loeba do auta posadit a získat jeho zpětnou vazbu. „Nemůžu se dočkat, až se vrátím do vozu WRC a okusím, jak se tato disciplína technologicky změnila. Rallye je stále moje v... (Pokračování...)
Auta
Jaguar XJ určitě velmi dobře znáte. Nyní britská automobilka vypustila do světa speciální verzi XJR575, která je jen tak mimochodem historicky nejrychlejším produkčním Jaguarem XJ. Umí totiž jet rychlostí 300 km/h. Jak označení napovídá, kompresorem přeplňovaný pětilitrový V8 XJR byl... (Pokračování...)
Auta
Loni až do závěrečné jízdy bojoval Patrik Hájek o titul evropského šampiona, aby nakonec skončil těsně pod vrcholem. S letošní čtyřdílnou sezónou se tovární pilot Kosmicu rozloučil vítězstvím v posledním závodě ve švédském Kristianstadu a v konečném zú... (Pokračování...)
Auta
Šestiválec v Mercedesu S 450 disponuje výkonem 367 koní a točivým momentem 500 Nm. Kompaktní elektromotor má výkon pouhých 22 koní, ale velký točivý moment 250 Nm. Také verze S 500 už je dnes poháněna pouze šestiválcem spolupracujícím s elektromotorem. Hybridní... (Pokračování...)
Auta
Vývoj vozu pro mistrovství světa vytrvalostních závodů postoupil do další fáze a po rolloutu, který se odehrál 1. července v areálu BMW v Dingolfingu, tým vyrazil v půlce července na Lausitzring k prvnímu testu M8 GTE. Za volantem maskovaného vozu se střídali tovární piloti Martin... (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Abt Audi RS7
Abt Audi RS7
Tuneři z Abt Sportsline představili tuningový program pro vrcholné Audi RS7. Víc než na extravagantní viz...
Druhá generace Volkswagenu Golf, trochu poladěná - to si řeknete na první pohled. Jenže tohle monstrum má pohon...
Němečí BBM Motorsport vystavili svou vyladěnou M6 na autoshow v Essenu. Osmiválci s objemem 4,4 litru a dvěma turby pomohli...
Tato černá obluda je Mercedes SLS AMG, který u dílny RADO osadili dvěma turby. Jeho osmiválec s objemem 6,2...
ABT Polo R WRC
ABT Polo R WRC
Němečtí tuneři ABT si pro nadcházející salon v Essenu přichystali hned několik novinek, přičemž tahle uděl...
Zapamatujte si jedno datum! Všechno to vypukne 23.11.2013.
Pokud tohle čtete, tak víte, co vás baví. Prostě chcete zažít, jaká je to palba v rallyovém speci...
GSC S63 AMG
Mercedes-Benz S63 AMG
Tuneři z German Special Customs představují program úprav pro nový Mercedes třídy S.
Nová generace Mercedesu třídy S, tradičního vládce limuzín, se sotva začala prodávat, ale...