Ken Block a Gymkhana 4. Zatraceně dlouhé a zatraceně dobré video plné driftování, kouře a triků!

Vydáno: 17. 8. 2011  /   Aktualizováno: 17. 8. 2011
Ken Block a Gymkhana 4. Zatraceně dlouhé a zatraceně dobré video plné driftování, kouře a triků!
Máte potíže s přehráváním? Zkuste vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči.

Dobře, v rallye mu to moc nejde a když se podíváte na onboard, tak by člověk snad i brečel, ale Block udělal pro tyhle auta už stejně jako Sebastien Loeb i Colin McRae. Tohle video vstoupí do dějin... Pohodlně se usaďte, nalejte si skleničku a kochejte se, tohle je film zralý na Oscary!

Čtěte více: Ken Block, rallye, Gymkhana
Nápovědu asi potřebovat nebudete, i když měl Focus osmisetmetrový náskok, Koenigsegg položil na asfalt svých jedenáct set koní a proletěl okolo. (Pokračování...)
Znáte to. Koupíte si nové Camaro ZL-1 s výkonem 580 koní, začnete si hrát s kontrolou trakce a než se nadějete, už se koupete i s autem v bazénu. To se stalo dvacetiletému řidiči v Texaském Houstonu. Následky vidíte na videu - mimochodem, všimněte si, jak se při vyprošťování lana zařezá... (Pokračování...)
Nürburgring má oficiálně nového majitele. Získala ho německá firma Capricorn Development za 77 milionů Euro, stoprocentním vlastníkem se stane 1. ledna příštího roku. Zavázala se, že do Nordschleife bude investovat dalších 25 milionů Euro a trať bude otevřená jak závodníkům, tak... (Pokračování...)
Na pětikilometrové přistávací dráze v Kennedyho vesmírném středisku zvládlo neskutečnou jízdu, která se však bohužel nedá považovat za oficiální rekord - muselo by provést druhou opačným směrem v časovém limitu jedné hodiny. A také je oficiálně vedeno jako upraven... (Pokračování...)
Továrně vyladená verze Ferrari 458 s názvem Speciale je podle některých informací nejdokonalějším řidičským Ferrari všech dob. Má 605 koní, stovku zdolá za tři sekundy - musí se s ním opatrně. Tenhle kousek to má bohužel za sebou, boural v Berlíně, zřejmě do maličkého Smartu... (Pokračování...)
Na Ukrajině to momentálně vře a kromě lidských obětí má i ty automobilové. Takhle to odneslo nové Porsche 911 Turbo, které údajně patří členovi strany prezidenta Viktora Janukovyče. Jak se můžete přesvědčit, chudák auto to pěkně schytá a přijde i o svou prominentní registrační značku. (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Už jen fakt, že jde o sovětský GAZ-51, by vám měl napovědět, že tohle nebude jen tak nějaká rallyeová bouračka...
No tohle? Nejsme nijak extrémně škodolibí, ale tahle rallye bouračka nás hodně pobavila. Pilot Opelu Ascona to...
Je tu další a opět mnohem divočejší díl slavné série videí Gymkhana závodn...
Pumpičkáře máme moooc rádi. Fakt. Jsou to sluníčkoví lidé, kteří ví, že na silnici...
"Samire, musíš točit volantem. Ostrá levá, OSTRÁ LEVÁ! Samire, likviduješ auto! Mus...
Lamborghini Gallardo
Není to tak dávno, co jsme tu měli Lamborghini Gallardo na videu, jak se prohání lesem. Tohle video s podezřele...
Začátkem března se jel poblíž polského města Dębno (zhruba 230 kilometrů na sever od českých hranic) zá...