Hasiči drtí několik aut na křižovatce. Jeli bez brzd!

Vydáno: 25. 8. 2012  /   Aktualizováno: 25. 8. 2012
Hasiči drtí několik aut na křižovatce. Jeli bez brzd!
Máte potíže s přehráváním? Zkuste vypnout AdBlock ve vašem prohlížeči.

V Rusku si nemůže být člověk ničím jistý. Třeba ani tím, že hasičské auto jedoucí někoho zachraňovat je v pořádku a samo nezpůsobí nějakou nehodu. Jeho řidič si asi řekl, že na místo zásahu dojede i bez brzd. Hlavní přece je, aby tam vůbec byl a pomáhal...

Nápovědu asi potřebovat nebudete, i když měl Focus osmisetmetrový náskok, Koenigsegg položil na asfalt svých jedenáct set koní a proletěl okolo. (Pokračování...)
Znáte to. Koupíte si nové Camaro ZL-1 s výkonem 580 koní, začnete si hrát s kontrolou trakce a než se nadějete, už se koupete i s autem v bazénu. To se stalo dvacetiletému řidiči v Texaském Houstonu. Následky vidíte na videu - mimochodem, všimněte si, jak se při vyprošťování lana zařezá... (Pokračování...)
Nürburgring má oficiálně nového majitele. Získala ho německá firma Capricorn Development za 77 milionů Euro, stoprocentním vlastníkem se stane 1. ledna příštího roku. Zavázala se, že do Nordschleife bude investovat dalších 25 milionů Euro a trať bude otevřená jak závodníkům, tak... (Pokračování...)
Na pětikilometrové přistávací dráze v Kennedyho vesmírném středisku zvládlo neskutečnou jízdu, která se však bohužel nedá považovat za oficiální rekord - muselo by provést druhou opačným směrem v časovém limitu jedné hodiny. A také je oficiálně vedeno jako upraven... (Pokračování...)
Továrně vyladená verze Ferrari 458 s názvem Speciale je podle některých informací nejdokonalějším řidičským Ferrari všech dob. Má 605 koní, stovku zdolá za tři sekundy - musí se s ním opatrně. Tenhle kousek to má bohužel za sebou, boural v Berlíně, zřejmě do maličkého Smartu... (Pokračování...)
Na Ukrajině to momentálně vře a kromě lidských obětí má i ty automobilové. Takhle to odneslo nové Porsche 911 Turbo, které údajně patří členovi strany prezidenta Viktora Janukovyče. Jak se můžete přesvědčit, chudák auto to pěkně schytá a přijde i o svou prominentní registrační značku. (Pokračování...)

Nenechte si ujít

Sedminásobný šampion Formule 1 se při lyžování ve Švýcarsku vážně zranil, mimo...
Jsme v Rusku a zdá se, že tohle je nové provedení hry kuželky. Akorát, že stojí mnohem víc peněz...
Pilot Harry Kleinjan a jeho navigátor se podruhé narodili - při Hellendoorn rally je potkala tato bizarní a pěkně...
Řidič tohoto (nyní už) dvoudílného Lamborghini Aventador měl velké štěstí. Do cesty mu přes...
Leje jako z konve, ale to nemění nic na tom, že by se tenhle závod neměl jet. Tedy podle pořadatelů v Moskvě. Nám to...
Jaguar na Ringu provozuje jízdy pro veřejnost pod názvem Supersport Taxi. Jedno z jeho aut se nedávno dostalo do probl...
Pěkně hnusná bouračka, že? Polský řidič Audi S8 narazil ve vysoké rychlosti do stromu, auto se roztrhlo na dva kusy, z...